Bezpartyjna Kandydatka Marzanna Kamola w wyborach na Wójta Gminy Puławy 20 czerwca 2021 r. uzyskuje drugi wynik (18,6 proc.)

Bezpartyjna Kandydatka Marzanna Kamola w wyborach na Wójta Gminy Puławy 20 czerwca 2021 r. uzyskuje drugi wynik (18,6 proc.)
Drodzy Państwo,
Bezpartyjna Kandydatka Marzanna Kamola w wyborach na Wójta Gminy Puławy 20 czerwca 2021 r. uzyskała drugi wynik (18,6 proc.) przy frekwencji 29,88%.
 2. miejsce to wielkie osiągnięcie. kandydatka stwierdziła: „Nie czuję się przegrana, lecz zmotywowana do jeszcze bardziej intensywnej działalności charytatywnej. Wierzę, że teraz, kiedy poznaliście mnie bliżej, zechcecie tak jak ja dzielić się dobrem w swoich małych społecznościach. Rozejrzyjcie się wokół, wszędzie można pomagać, a dobro zawsze wraca! Pamiętajcie, że razem możemy wszystko!”.
Ponadto Kamilowi Lewandowskiemu pogratulowała🤝 i życzy powodzenia w pełnieniu tej jakże znamienitej funkcji. Dodała także, że wie, że nie będzie łatwo, tym bardziej będzie trzymać kciuki i z zaciekawieniem obserwować działania Wójta przez dwa lata.
Także kandydatka złożyła podziękowania kontrkandydatkom – Paniom Renacie Molendzie i Małgorzacie Piwowarek – za merytoryczną rywalizację. Gratuluję Wam 🤝 Drogie Panie osiągniętych wyników.
Marzanna Kamola zaprasza do współpracy – niezależnie od wyników wyborów, za wszelką cenę róbmy wszystko, by łączyć – nie dzielić. Razem możemy wszystko! Nic tylko się dołączyć.

This post was written by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


+ dziewięć = 10