Komunikat na temat dalszych planów Centrum Społecznej Demokracji

Komunikat na temat dalszych planów Centrum Społecznej Demokracji

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele!

Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za zaangażowanie w prace komitetu. Dziękuję również serdecznie tym kilku tysiącom osób, które wsparły nas podpisami i nie tylko.

Kontynuujemy przygotowania do wyborów do Senatu RP i Sejmu RP 2015 r., co jest konsekwencją wydobycia na światło dzienne każdego z nas.

Na podstawie zebranych doświadczeń i w oparciu o osoby, które nam pomagały w trakcie dotychczasowej działalności, podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia Stowarzyszenia. Jego celem będzie zgromadzenie jeszcze większej liczby osób, które będą chciały się angażować
i realizować w życiu publicznym Naszego Kraju. Ponadto na poziomie operacyjnym będziemy skupiać ekspertów oraz ludzi nauki, którzy opracowywać będą ekspertyzy i zagadnienia naukowe na potrzeby podmiotów prywatnych i publiczynych.

Zapraszam do przesyłania not biograficznych (na adres email: m.woch4@wp.pl) z opisem zagadnień, którymi Państwo chcielibyście się zajmować w Stowarzyszeniu. Proszę również o informowanie znajomych, którzy chcą działać dla dobra wspólnego, a jeszcze nie znaleźli organizacji, w której mogliby ten cel realizować. Stowarzyszenie będzie łączyć osoby o różnym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość.

Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam,
Marek Woch

This post was written by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


dwa + 2 =