Radosław Żydok

 

rż
Chrześcijański racjonalista, szczery do bólu chłopak z warszawskiej Pragi. Polak dumny z historii swojego narodu.

Inni o mnie:

„Miałam okazję poznać Radka w skrajnie różnych sytuacjach i nigdy mnie nie zawiódł. Moim zdaniem jest on bardzo ambitnym i zdeterminowanym człowiekiem. Czasem spóźnialskim, mawia, że „efektywnie wykorzystującym czas”.  Zawsze przykłada się do tego, co robi i nigdy nie godzi się na szkodliwe kompromisy. Ma świetną pamięć i jest piekielnie inteligentny, przy czym wykorzystuje te cechy w słusznej sprawie. Racjonalnie podchodzi do wszystkiego, czym się zajmuje. Nie boi się mówić prawdy, jest pewny siebie i zdecydowany. Nie wyobrażam sobie życia bez niego.”

Monika Kot, narzeczona / marzec 2014

Kilka zdań od siebie:

„Z zawodu informatyk, pasjonat ekonomii, z miłości do Polski i Polaków społecznik, patriota, honorowy krwiodawca. Pracuje na państwowej uczelni. Zajmuję się między innymi zamówieniami publicznymi i dbam o to, by środki publiczne nie były marnotrawione. Ponadto interesuję się gospodarką, przedsiębiorczością, polityką fiskalną i monetarną. Staram się wzbudzać pasję w innych ludziach, krzewić dobre zwyczaje i zachęcać do ustawicznego uczenia się. Tak rozumiem troskę o dobro wspólne.

Marek Woch wraz ze swoją drużyną przekonali mnie do siebie tym, że są to ludzie o celach zbieżnych z moimi. Zależy nam nie na abstrakcyjnym państwie, ale na jego żywej tkance, czyli narodzie polskim, a bliżej na mieszkańcach Warszawy, na ich bogaceniu się przy zachowaniu tradycji i kultury naszych przodków. Tutaj nie tylko mówimy, ale działamy! Stworzyliśmy komitet w całkowitym oderwaniu od świata wielkiej polityki, pokazując tym samym, że głos zwykłych obywateli nie został zupełnie zagłuszony. Od nas samych zależy, czy się nam powiedzie. Wierzę, że nam się uda!”

Radosław Żydok / marzec 2014

Kilka zdań o mnie:

Studiuję informatykę, pracuję w zawodzie na Politechnice Warszawskiej od 6 lat. W wolnych chwilach, których niestety za dużo nie mam, pocinam w gierki ;). Ostatnio wciągnęła mnie seria Total War i StarCraft, dawniej przez kilka lat Counter-Strike: Source. W 2009 roku zostałem wicemistrzem Polski podczas turnieju GameFestival. Gdy trzeba, jestem robotem, potrafiącym pracować 18 godzin na dobę :). Honorowy krwiodawca z przeszło 8 litrami na koncie.

Zapraszam do śledzenia mnie na portalach społecznościowych:

Oraz na Twitterze: www.twitter.com/kficzol