Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy. Teraz zaczynamy zbiórkę podpisów do Sejmu RP i Senatu RP. Wybory 15 października 2023 r.

Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy. Teraz zaczynamy zbiórkę podpisów do Sejmu RP i Senatu RP. Wybory 15 października 2023 r.

Zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy w Warszawie. Teraz zaczynamy zbiórkę podpisów. – Chcemy normalnej Polski i wierzymy, że będziemy mieli silną reprezentację Samorządowców zarówno w Sejmie, jak i w Senacie

Jesteśmy powiewem świeżości na polskiej scenie politycznej. W wyborach samorządowych w 2018 roku przekroczyliśmy pięć procent w skali kraju, zyskując głosy blisko miliona wyborców.

Prosimy Państwa o zbiórkę podpisów:  FORMULARZ DO DRUKU: SEJM -NN

KRÓTKA INSTRUKCJA ZBIERANIA PODPISÓW POD LISTAMI POPARCIA KANDYDATÓW NA POSŁÓW I SENATORÓW KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY W WYBORACH DO SEJMU I SENATU ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 15.10.2023R.

 CZAS STRAT! Oficjalnie możemy zbierać  podpisy !

 1.      otrzymanego wzoru wykazu nie modyfikować, należy tylko wpisać nr okręgu z którego będą zbierane podpisy:

Lista wg okręgów wyborczych https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/poslowie_okregi.xsp

2.      każda osoba, która dla Państwa zbiera i przynosi podpisy MUSI z tyłu karty podpisać się, że to ona je zbierała i przyniosła

3.      proszę UCZULIĆ osoby zbierające, aby zwracały uwagę na: czytelność wypełniania, czy jest imię i nazwisko, czy jest adres (kod pocztowy też), czy jest pełny i czytelny pesel i czy jest podpis i czy jest wpisana data udzielenia poparcia

6. Zebrane podpisy proszę przesłać w kopercie do 25 sierpnia 2023 r. (najlepiej aby wysyłać od 21 sierpnia 2023 r. wówczas dotrą na czas):
Marek Woch
ul. Biskupia 48C m. 16 Warszawa
04-216 Warszawa

 

 

This post was written by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


+ pięć = 11