Utalentowane osoby z Centrum Społecznej Demokracji startują w wyborach do rady sejmiku woj. mazowieckiego 16 listopada 2014 r.

Utalentowane osoby z Centrum Społecznej Demokracji startują w wyborach do rady sejmiku woj. mazowieckiego 16 listopada 2014 r.

Informacje o KWW Centrum Społecznej Demokracji

Nazwa komitetu: Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Społecznej Demokracji

Skrót nazwy: KWW Centrum Społecznej Demokracji

Data zgłoszenia: 1 września 2014 r. DWW-7503-30/14

Pełnomocnik wyborczy: Krzysztof  Piętka

Pełnomocnik finansowy: Magdalena Ančevskis 

Sejmik województwa jest organem stanowiącym i kontrolnym województwa, którego kadencja trwa 4 lata, licząc od dnia wyborów. W skład Sejmiku Województwa Mazowieckiego wchodzą radni wybrani w wyborach bezpośrednich w liczbie 51.

Okręgi wyborcze do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

1. Warszawa (dzielnice: MokotówŚródmieścieUrsynówWilanów);

Brak listy

2. Warszawa (dzielnice: BemowoBielanyUrsusWłochyOchotaWolaŻoliborz);

1. Krzysztof Piotr Piętka
2. Maria Jolanta Koszuta
3. Cezary Piotr Domański
4. Marta Natalia Gajewska
5. Katarzyna Joanna Matusiak
6. Michał Jerzy Boguszewski

 

3. Warszawa (dzielnice: BiałołękaRembertówTargówekWawerWesołaPraga- PółnocPraga-Południe);

1. Beata Sulecka
2. Czesław Maleszewski
3. Piotr Władysław Skowronek
4. Alina Natalia Szybkowska
5. Katarzyna Magdalena Gorzkowska

 

4. powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasto Płock;

Brak listy

5. powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz miasto Radom;

1. Magdalena Ančevskis
2. Maciej Marcin Wojciechowski
3. Marta Domańska
4. Edward Woźniak
5. Barbara Ciciora
6. Marek Walendziewski
7. Lidia Anna Skorupska

 

6. powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta Ostrołęka i Siedlce;

1. Jacek Tomasz Ludwiczak
2. Ewa Zawadzka-Boguszewska
3. Paweł Adam Popowicz
4. Barbara Adamczyk
5. Adam Pietreniuk
6. Karolina Ewelina Borkowska
7. Katarzyna Anna Zarzecka
8. Albert Bogusław Dzierzkowski
9. Milena Górnicka

 

7. powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski-zachodni, wołomiński.

1. Maciej Janusz Musiał
2. Ada Bogatek
3. Mariusz Gajdak
4. Izabela Magdalena Majewska
5. Piotr Bartosz Adamczyk
6. Dorota Henryka Żórawska-Kuc
7. Maja Izabela Kozłowska
8. Patryk Skowronek
9. Agnieszka Teresa Trybuś
10. Łukasz Banasik
This post was written by